NH Marbella

NH Marbella

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Standard room with terrace, Standard Room with View and Terrace, Superior Room with Terrace, Family Interconnecting, Family Adjoining

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

NH Marbella se nachází ve městě Marbella, pouhých 5 minut chůze od pobřeží a 20 minut od centra. K zázemí hotelu NH Marbella patří posilovna a venkovní bazén. Hřejivé andaluské slunce si můžete užívat v hotelových zahradách a na terase. V elegantní hotelové restauraci jsou servírovány pokrmy středomořské i mezinárodní kuchyně. Každý den můžete zakončit v příjemném hotelovém baru. NH Marbella je ideálním místem, odkud se můžete vydat na nádherné místní pláže nebo do prestižních golfových klubů v oblasti zvané „Zlatá míle“.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

NH hotel Marbella patří v naší nabídce do několika hotelů, které se nachází v tzv. Golden mile Marbella mezi přístavem Puerto Banus a historickým centrem Marbelly. V této lokalitě mají naši hosté k dispozici v okolí hotelu spoustu restaurací, barů a v docházkové vzdálenosti nejhezčí promenádu v Marbelle. NH hotel nabízí své služby za přijatelnou cenu a nachází se v ideální lokalitě.

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás