kontakt

La Hacienda Alcaidesa Links Golf Resort

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: * * * * *
Počet jamek: 2x 18 jamek Links Golf Course / Heathland Golf Course
Délka: 5 866 m, 6 373 m
Par: 72/72
Handicap: Muži 28, ženy 36

popis hřiště

Základní informace

Hacienda Alcaidesa Links Golf Resort je nádherný komplex složený ze dvou 18ti jamkových golfových hřišť Links Golf Course a Heathland Golf Course, nacházející se u městečka Sotogrande, zhruba 60 km od Marbelly a 120 km z letiště Málaga.

Součástí hřiště je zrekonstruovaná klubovna s kompletním zázemím včetně restaurace s panoramatickým výhledem, která dodává celému komplexu jedinečný zážitek.

Najdete zde nádherný 300 m dlouhý driving range se 72 odpališti, které nabízí nádherný výhled na moře a z nichž polovina je krytá. Nechybí ani tréninková plocha s bunkry a jamkovištěm s 18 jamkami.

Hřiště Links Golf Course má jeden z nejlepších výhledů na městečko San Roque Středozemní moře, Gibraltar a Afriku a je zároveň jediným hřištěm ve stylu Links v jižním Španělsku. Kvalitou hřiště se řadí mezi elitní golfové resorty v Evropě.

Je to náročné hřiště, které tvoří široké fairwaye, dvojité greeny, velké strategicky umístěné bunkry a mírné svahy, které klesají směrem k moři a končí nádhernou pláží, jenž hraničí velkou část jamek.

Hřiště Heathland Golf Course nabízí rozmanitou přírodní krajinu, kde připomíná hřiště typu „vřesoviště“, se širokými fairwayemi a výjimečným výhledem na Středozemní moře a Gibraltar. Hřiště je kopcovité a obsahuje různé vodní překážky.

 

V roce 2011 se umístilo golfové hřiště La Hacienda Alcaidesa Links mezi 20 nejlepšími linksovými hřišti v Evropě!

Vybavení hřiště

 • Akceptace platebních karet
 • Půjčovna golfových vozíků
 • Půjčovna golfových holí
 • Klubová restaurace
 • Klubový bar
 • Sprchy
 • Golf shop

Terén a styl hřiště

 • links
 • kopcovitý
 • široké fairwaye
 • vodní překážky
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Ze svého pohledu hodnotíme toto hřiště jako jedno z nejkrásnějších hřišť na pobřeží Costa del Sol. Hřiště je velmi kvalitní, upravované s výborným golf servisem. To vše je ještě podtrženo jedinečnými výhledy na Středozemní moře, Afriku a Gibraltar. Spousta jamek lemuje přímo pobřeží moře. Při dostatku času doporučujeme posadit se u jamky číslo 5. a vychutnat si ten nádherný výhled. Hřiště je vhodné pro zkušené hráče i začátečníky.

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás