Hard Rock Marbella

Hard Rock Hotel Marbella

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Classic, Superior, DeLuxe, DeLuxe Terrace Room, Studio Suite Silver, Studio Suite Gold, Studio Suite by Jogis Art, Studio Suite Platinum, Rock Suite, Rock Suite Platinum, Rock Star Suite

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Tento legendární hotel se nachází jen pár kroků od proslulých pláží slunné Marbelly. Zahrnuje jedinečný design inspirovaný hudbou s kurátorskou sbírkou hudebních memorabilií, výrazným luxusním dekorem a bujnou zahradou podobnou oáze. Hotel nabízí volný přístup na hotelové hudební akce, exkluzivní vybavení a vše, co každý návštěvník potřebuje k tomu, aby si dovolenou užil na plno.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Tento ikonický hotel plný významných memorabilií světových hudebních celebrit je velmi pěkný, prostorný, s krásnými výhledy na velký a ikonický venkovní bazén. Najdete zde také druhý venkovní bazén s přepadem, několik hotelových barů včetně bazénového a styl, který vás od první chvíle vstupu do hotelu nadchne. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás