kontakt

Villa Padierna

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: *****
Počet jamek: 3x18 jamek 
Délka: Flamingos 5714 m, Alferini 6648 m, Tramores 3468 m
Par: Flamingos 71, Alferini 73, Tramores 63
Handicap: muži 28/ženy 36

popis hřiště

Základní informace

Golfový klub Villa Padierna, jenž je oázou luxusu, nabízí trio výjimečných hřišť Flamingos, Alferini a Tramores, z nichž každé nabízí nezapomenutelný zážitek pro golfové fanoušky. Tento jedinečný klub v Evropě je známý svou výjimečnou krásou a privilegovanou polohou u Středozemního moře. 

Flamingos Golf je hřiště, které se vyznačuje širokými greeny a úzkými fairwayemi. Hostilo známé akce jako European Seniors nebo Spanish Women's Open. Toto hřiště s panoramatickým výhledem na moře slibuje výzvy i potěšení pro golfisty všech úrovní. 

Alferini Golf je perfektním hřištěm jak pro vážné soutěže, tak pro uvolněnou hru. Vyznačuje se svým harmonickým začleněním do krajiny, nabízí klid a vyrovnanost spolu se vzrušující výzvou pro hráče. 

Tramores Golf je technické hřiště, které se nachází mezi údolími s nádherným výhledem na Středozemní moře. Toto hřiště je ideální pro začátečníky, juniory nebo hráče s menšími zkušenostmi. Zaměřuje se na přesnost a techniku ​​a zároveň poskytuje obohacující zážitek.

Vybavení hřiště

  • Akceptace platebních karet
  • Půjčovna golfových vozíků
  • Půjčovna golfových holí
  • Klubová restaurace
  • Klubový bar
  • Sprchy
  • Golf shop

Terén a styl hřiště

  • částečně zvlněné
  • široké fairwaye a greeny
  • vodní překážky
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Prostředí golfového hřiště Villa Padierna je díky své stylové klubovně a hotelu, včetně třech 18-ti jamkovým hřištím natolik atypické, že stojí za to si ho zahrát a užít si tuto jedinečnou atmosféru. Všechna 3 hřiště jsou zcela odlišná. Villa Padierna patří mezi náročnější hřiště avšak s krásnými výhledy na moře. 
Po hře rozhodně doporučujeme nevynechat výborný pozdní oběd v místní restauraci, která se zaměřuje na domácí bio produkty a středomořskou kuchyni. 

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás