Senator Marbella

Senator Marbella Spa Hotel

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Single or Double room, Superior sea views, Family Room with sea views, Suite Junior, Suite Margarita Bonita

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Senator Marbella Spa Hotel je 4hvězdičkový městský hotel určený klientům, aby si užili fantastickou dovolenou v jedné z nejexkluzivnějších destinací na pobřeží Costa del Sol. Hotel kombinuje klid a nezávislost městského hotelu s blízkostí městských pláží a službami, jako je lázeňské centrum, fitness centrum, bufetová restaurace se španělskou a mezinárodní kuchyní, bary a bazén.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Senator hotel Marbella se nachází na jednom z nejlépe položených míst v Marbelle, v blízkosti nejhezčí promenády, mezi historickým centrem Marbelly a jachetním přístavem Puerto Banús. Tento hotel je ideální pro klienty, kteří nejsou nároční, chtějí si užít pobyt za velmi přijatelnou cenu, využít hotelové wellness centrum či střešní bazén a zároveň mít možnost jen tak spontánně vyrazit na drink či procházku po promenádě nebo navštívit zajímavá místa,  která se v Marbelle nachází.

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás