kontakt

Real Club Valderrama

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: *****
Počet jamek: 18 jamek 
Délka: 6 418 m
Par: 71
Handicap: muži 24/ženy 32

popis hřiště

Základní informace

Real Club Valderrama je mistrovské hřiště, jenž není vůbec snadné. Bylo záměrně navrženo tak, aby vyvolalo přemýšlení a přesnost pro každou ránu.

Historie hřiště Valderrama je velmi zajímavá, proto jistě stojí za zmínku. Hřiště bylo navrženo v roce 1974 Robertem Trentem Jonesem st., jedním z velkých architektů golfových hřišť, a původně bylo známé jako Las Aves (Sotogrande New). V roce 1984 získal golfové hřiště pan Jaime Ortiz-Patiño a zavázal se pozvednout hřiště na mimořádnou úroveň, jakou v Evropě dosud nikdo neviděl. Robert Trent Jones ochotně souhlasil s tím, že přepracuje své původní uspořádání z doby před deseti lety. Valderrama od té doby stoupla v žebříčku Golf World a stala se golfovým hřištěm č. 1 v kontinentální Evropě, což je pozice, kterou si hrdě drží od roku 1989.

Hřiště je otevřeno nejen pro členy klubu, ale i pro ostatní hráče. Platí zde však striktní pravidla návštěvnosti, protože je o hru velký zájem. Každý si zde může zahrát pouze 2x v měsíci nebo 7x v kalendářním roce. Flighty musí tvořit vždy čtyři hráči. Do restaurace a baru je zákaz vstupu dětem mladším deseti let.

Hřiště je často vyhledávané golfisty z celého světa a patří nepochybně mezi nejlepší hřiště v Evropě.

Vybavení hřiště

 • Akceptace platebních karet
 • Půjčovna golfových vozíků
 • Půjčovna golfových holí
 • Klubová restaurace
 • Klubový bar
 • Sprchy
 • Golf shop

Terén a styl hřiště

 • kopcovitý
 • lesnatý
 • vodní překážky, bunkry
 • úzké fairwaye
 • malé greeny
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Valderrama Golf patří mezi nejlepší golfová hřiště nejen ve Španělsku, ale i v Evropě. Při příjezdu na hřiště se Vás ujme manažer, který se o Vás postará a vše Vám velmi ochotně vysvětlí a ukáže. Fairwaye jsou úzké, ale není třeba se obávat velké ztráty míčků. Hřiště je fantastické kvality, velmi technické a zahrát si jej je výzvou i zážitkem pro všechny golfisty. V klubu je nutné striktně dodržovat golfový dress code a je možné si jej zahrát pouze 2x do měsíce. I přes vysokou cenu je hra na Valderrama Golfu nezapomenutelným zážitkem, který by neměl chybět v seznamu hřišť žádného golfisty.

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás