Palacio Solecio

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 5*****

Typy pokojů: Single or Deluxe room, Mediterranean Room, Grand Mediterranean Room, Junior Suite, Grand Suite, Bahía Suite, Suite del Mar, Presidential Suite, Royal Suite

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Kempinski Hotel Bahía Beach Resort & Spa je plážový hotel s výhledem na Středozemní moře, pouhých 15 minut jízdy od Puerto Banús. Hotel disponuje třemi venkovními bazény, zahradami a SPA. Všechny pokoje v hotelu mají balkon nebo terasu, součástí hotelu je fitness studio s bezplatnými fitness aktivitami a také tenisovými kurty. V hotelových lázních je sauna, parní lázeň, krytý relaxační bazén a 6 místností pro procedury. K dispozici je také sezónní dětský klub, otevřený během hlavní sezóny. Resort nabízí snídaně formou bufetu a dvě restaurace s nabídkou středomořské a španělské kuchyně.

Tento hotel se nachází 5 minut jízdy od centra města Estepona a nabízí několik restaurací, plážových klubů a butiků s oblečením. Centrum Marbelly je vzdálené autem zhruba 20 minut cesty a na letiště Malaga je to 73 km. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás