ONA Valle Romano

ONA Valle Romano

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: One Bedroom Penthouse, Two Bedroom Penthouse, Two Bedroom Apartment Sea View, Two Bedroom Apartment 

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Ona Valle Romano Golf & Resort se nachází v obci Estepona. Tento apartmánový komplex nabízí společný bazén, snack bar, vlastní golfové hřiště, dětské hřiště, zahradu a sdílenou terasu. Součástí komplexu je výborná restaurace La Boquerona zaměřená na mořské speciality a španělskou kuchyni s krásným výhledem na přilehlé golfové hřiště a moře. Součástí apartmánů typu Double Room je vždy dvoulůžková ložnice s manželskou postelí a dvoulůžková ložnice s oddělenými postelemi, obývací část s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, trezor, jídelní stůl a kuchyň se sporákem, myčkou i kávovarem. Ke každému z apartmánů patří velká terasa s venkovním nábytkem. K dispozici je také snack bar. Během sezóny je z hotelu ve vybraných časech zajišťována bezplatná kyvadlová doprava k pláži. Ona Valle Romano Golf & Resort je vzdálený 3 km od nejbližší pláže, 20 minut jízdy autem od Marbelly a 45 km od Gibraltaru.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Pokud máte rádi ubytování v hotelu apartmánového typu s vlastní kuchyní, obývacím pokojem a oddělenými pokoji, pak je ONA Valle Romano hotel právě pro vás. Je vhodný pro rodiny s dětmi, ale svou polohou je také hojně navštěvovaným místem golfistů, jelikož se nachází přímo na golfovém hřišti Valle Romano, které patří mezi špičku nabízející krásné výhledy na moře a přilehlou horu. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás