Occidental Puerto Banús

Occidental Puerto Banús

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Superior, Superior Triple, Deluxe, Junior Suite

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Hotel Occidental Barceló Puerto Banús se nachází v těsné blízkosti oblíbeného jachetního přístavu Puerto Banús s množstvím restaurací, obchodů, zhruba 7 km od historického centra Marbelly, kam je možné dojít procházkou po plážové promenádě. 

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí světlé a prostorné pokoje s výhledem na bazén nebo do zahrady, dvě restaurace s vynikající kuchyní a ve venkovní části je možné využít dva nádherné bazény obklopené houpacími sítěmi a dostatkem místa pro relaxaci. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Jeden z našich nejoblíbenějších hotelů pro golfové klienty a zároveň milovníky přístavu Puerto Banus. Occidental Barceló Puerto Banús nabízí v poměru ceny, umístění a kvality služby na velmi dobré úrovni. Za zmínku stojí dvě výborné restaurace v hotelu, posilovna, velký venkovní bazén, prostorné pokoje a v docházkové vzdálenosti jachetní přístav Puerto Banús, kde se nachází nespočet restaurací, barů, luxusních butiků a nebo také nejnavštěvovanější nákupní centrum v Marbelle El Corte Ingles. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás