Melia Marbella

Melia Marbella Banús

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: ****

Typy pokojů: Classic Room, Premium Room, Melia The Level Guest Room Sea View, The Level Supreme, The Level Master Suite, The Level Family Room

Vhodné pro: bez omezení, pouze některé typy pokojů jsou Adults Only

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Prožijte svůj den v elegantním hotelu, který vás přiblíží exkluzivním butikům. Nebo se nechte dpojit se od všeho ve wellness zóně. Odpočívejte jako rodina v prostorných pokojích s přímým přístupem do  zahrad. Nechte se hýčkat některou ze zdravotních a kosmetických procedur v lázních. A zatímco si budete vybírat, do kterého bazénu se chcete ponořit, pamatujte, že jen pár kilometrů odtud na vás čeká ruch Marbelly. To je Meliá Marbella Banús, luxus na dosah. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Chcete zažít pohodu, mít v docházkové vzdálenosti přístav Puerto Banus a poblíž hotelu veškeré přilehlé pláže s plážovými restauracemi? Pak zvolte hotel Melia Marbella Banus. Grupo Melia nabízí tento hotel přesně pro klienty, kteří mají rádi tuto oblast v Marbelle. Venkovní velký bazén nabízí dostatečný prostor pro všechny ubytované, dále také vnitřní bazén, společenskou místnost pro pořádání konferencí jak u venkovního bazénu, tak ve vnitřních prostorech, posilovnu a nebo také oddělenou recepci a část hotelu pro klienty adults only. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás