Marbella Club Hotel

Marbella Club Hotel

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 5*****

Typy pokojů: Deluxe Room, Junior Suite, Junior Suite Deluxe, Garden Suite, Deluxe Double with sea views, Santa Margarita Two-bedroom Suite, Conde Rudi Suite, Principe Alfonso Suite, Chiquita Suite, Garden Suite Deluxe, Piedita Two-bedroom Duplex, Two-Bedroom Casa Hubertus, Grand Beach Suite, Royal Beach Suite, Three-Bedroom Villa with kitchen, Four-Bedroom Villa with kitchen

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Tento legendární luxusní resort je ideálním místem pro strávení klidné dovolené pro ty nejnáročnější klienty. Svým hostům nabízí nejen luxusní ubytování, ale i skvělé služby včetně dětského koutku, fitness centra a několika vynikajících restaurací. Nachází se v prestižní čtvrti Golden Mile mezi Marbellou a jachetním přístavem Puerto Banús. Celý komplex je umístěn přímo u promenády.

Součástí hotelu i restaurace EL PATIO de Marbella Club, jenž se nachází v nádherných zahradách hotelu Marbella Club. Svým hostům nabízí toto kouzelné místo, obklopené vůní jasmínu, dopřát si kávu při čtení novin, zůstat na oběd, aperitiv, večeři či pozdní noční koktejl.

U moře se k odpočinku a relaxaci nabízí celoročně vyhřívaný bazén s restaurací. Na pláži je možné navštívit Marbella Club Beach, pohodovou luxusní resturaci s bohatou nabídkou ryb a mořských plodů. Pochutnat si tak můžete na pokrmech začínajících od mořského vlka pokrytého solí přes černou paellu až po pikantní gambas pil-pil. Je to dokonalé místo na oběd, kde můžete pozorovat moře a povídat si u svěžího vína či aperitivu za doprovodu hudby.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Pokud zazní Marbella Club Hotel, pak věřte, že mluvíme o tom nejprestižnějším místě, které Marbella nabízí. Už díky jeho důležité a slavné historii, kdy byl hotel v 50.letech 20.století srovnáván Aristokraty s Monakem, Saint Tropez a Azurovým pobřežím. Vy si dnes můžete vychutnat jedinečné, luxusně zařízené prostory, které na vás dýchnou historií a typickém dekorem Španělska. Resort nabízí mnoho variant ubytování v překrásných vzrostlých hotelových zahradách, které se nabízí nejen ke trávení volného času, ale i k relaxaci, dva venkovní celoročně vyhřívané bazény, hotelové restaurace, plážovou restauraci a dětský klub pro vaše děti. Součástí hotelu je restaurace El Patio, kterou máme velmi rádi nejen díky úžasné gastronomii, ale také pro překrásnou architekturu a celkový design prostředí. Zkrátka tohle je pravé Španělsko, ze kterého si odvezete nádherné vzpomínky. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás