Lima Hotel Marbella

Lima Hotel Marbella

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Double Room, Premium Room, Junior Suite

Vhodné pro: pouze pro dospělé

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Tento moderní hotel se nachází pouhých 100 metrů od pláže a na okraji okouzlujícího historického centra Marbelly, kde se můžete procházet prastarými úzkými uličkami a navštívit exkluzivní butiky. Hotel Lima má střešní terasu, ze které se můžete kochat výhledem na letovisko, osvěžit se drinkem ze skybaru nebo se vykoupat ve střešním bazénu. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Velmi pěkný hotel adults only, který se nachází v srdci historické části Marbelly. Lima hotel mimo velmi pěkné a prostorné pokoje nabízí vlastní restauraci v přízemí a hlavně střešní skybar s bazénem, kde se mohou lidé kochat výhledy na celou Marbellu a zároveň přilehlé pohoří. Možná menší nevýhodou je menší kapacita hotelu a velký zájem a proto je potřeba tento hotel rezervovat s větším předstihem.

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás