kontakt

La Zagaleta Golf Course

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: * * * * *
Počet jamek: 18 jamek
Délka: 5 391 m
Par: 70
Handicap: Muži 28, ženy 36

popis hřiště

Základní informace

La Zagaleta je exkluzivní rezidenční oblast rozkládající se na úpatí pohoří Ronda, v nádherném prostředí středomořských lesů s úchvatným výhledem na Alboránské moře, Afriku a Gibraltar. Z hlediska soukromí, bezpečnosti a vyjímečnosti se řadí mezi nejlepší letoviska v Evropě. Nachází se pouhých 10 minut cesty od Marbelly.

La Zagaleta nabízí dvě 18ti jamková golfová hřiště. Old Course, které je přístupné pouze rezidentům La Zagaleta a New Course, které je možné si zahrát.  

New Course bylo navrženo tak, aby hřiště dokonale splynulo s přírodou. Opravdu kopcovité hřiště připomínající horskou túru lemuje bujná vegetace, kamenité srázy, jezírka a není tajemstvím, že oázu ticha občas naruší přítomnost bažantů, jelenů nebo muflonů. Hřiště nabízí krásné překážky a doglegy, kratší a užší fairwaye, zakončené zvlněnými greeny. 

Klubovna s restaurací s výhledem na okolní krajinu a přilehlé jezero je krásným završením nebo začátkem nevšedního golfového zážitku. 

Vybavení hřiště

 • Akceptace platebních karet
 • Půjčovna golfových vozíků
 • Půjčovna golfových holí
 • Klubová restaurace
 • Klubový bar
 • Sprchy
 • Golf shop

Terén a styl hřiště

 • kopcovitý
 • lesnatý
 • úzké fairwaye
 • technicky náročné
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Pokud chcete zažít skutečně jedinečný zážitek, zcela jistě doporučujeme hru na La Zagaleta New Course. 

Už při příjezdu Vám stoupne vlna nadšení v žilách na vstupní bráně, kde Vás policejní ostraha vyzve ke kontrole a ověří si, zda jste na guest listu. Bez tohoto kroku Vás nevpustí dovnitř. Poté dostanete do auta GPS lokalizátor a po vyznačených cestách, které je nutné striktně dodržet se vydáte údolím ke klubovně. Tam už se Vás ve vší laskavosti ujme milý personál, který Vám přiveze buggy označenou Vaším jménem, připraví golfový bag, vodu a balení míčků navíc. To proto, že tohoto prostředí znalí golfisté ví, že o ztrátu míčků nebude nouze. Ostatně to si vyzkoušíte hned na jamce č.1, kde Vás nadchne pohled do překrásného údolí, ale počáteční nadšení může zkazit detail greenu, který se nachází přes rokli na druhé straně. Ostatně, takových míst Vás během cesty po New Course čeká vícero. Na hřišti je velmi nízká návštěvnost, protože tee time je velmi omezený. Hru si tak můžete na plno užívat v naprostém soukromí a kochat se okolní krajinou nebo si promýšlet další ránu.

Hřiště je velmi technické, na mnoha jamkách někdy nezbývá než uplatnit strategii risk/reward, ale věříme, že z každé zdárně zvládnuté jamky budete mít radost.

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás