kontakt

La Reserva Sotogrande Golf Club

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: *****
Počet jamek: 18 jamek 
Délka: 6 721 m
Par: 72
Handicap: muži 28/ženy 34

popis hřiště

Základní informace

Městečko Sotogrande je domovem skvělých golfových hřišť a La Reserva Golf Club proto není výjimkou. Toto 18ti jamkové mistrovské hřiště položené ve svahu nabízí ohromující výhledy do okolní krajiny. Pozorovat tak můžete nejen andaluské kopce, ale i Středozemní moře. Nejednoho hráče potěší široké fairwaye vedoucí mírně kopcovitým, ale náročným terénem, velké greeny nebo různé vodní prvky.

Příjemným relaxem je posezení v klubové restauraci, která nabízí různé speciality, jenž jsou na talíři servírovány okouzlujícím způsobem. Samotná klubovna je zajímavým architektonickým skvostem, kolem něhož se rozprostírá spousta kvetoucích keřů, stromů či květin. 

La Reserva Golf Club je zajisté na seznamu povinných zastávek pro každého golfistu, který navštíví jih Španělska. Golfové hřiště je navíc prestižním časopisem 'Golf World Magazine' zařazeno mezi 12 nejlepších hřišť ve Španělsku. Mnohé návštěvníky tak neodradí ani vysoká cena, jelikož zážitek z návštěvy v La Reserva Golf club je nezapomenutelný.

Vybavení hřiště

 • Akceptace platebních karet
 • Půjčovna golfových vozíků
 • Půjčovna golfových holí
 • Klubová restaurace
 • Klubový bar
 • Sprchy
 • Golf shop

Terén a styl hřiště

 • kopcovitý
 • široké fairwaye lemované stromy 
 • vodní překážky
 • velké greeny
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Zážitek z návštěvy tohoto golfového klubu byl pro nás opravdu velmi silný. Už při příjezdu Vás ohromí budova klubovny a její okolí, jenž vás vítá obrovským množstvím květin a luční trávy. Vše je dokonale upravené, čisté, bez jediné chyby. Stejný pocit máte i při ranní kávě a snídani v restauraci. 

Ohromení pokračuje i při samotné hře. Fairwaye jsou dostatečně široké, každý cm dokonale upravený. Terén je místy náročný, ačkoliv jsou kopce mírnějšího rázu, fairwaye se různě klikatí a je proto nutné se soustředit na každou ránu. Výhodou jsou velké greeny, cestou míjíte i vodní překážky či nespočet bunkrů. Hra v La Reserva Golf Club je opravdový zážitek. Vysoká cena hřiště zcela jistě potvrzuje jeho kvality.

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás