La Cala

La Cala Golf Hotel Spa Mijas

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Classic Room, Superior Room, Family Room

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Exkluzivní resort La Cala se nachází mezi národním parkem Sierra de Mijas a Středozemním mořem. K rezortu náleží bazény, luxusní wellness centrum a 3 golfová hřiště. Wellness centrum zahrnuje vodoléčebné bazény, saunu a parní saunu. V nabídce je řada procedur (masáže, obličejové zábaly), hosté mají možnost zdarma vyzkoušet hydroterapii. Součástí golfové akademie je 6jamkové golfové hřiště a cvičné plochy. V rezortu se nachází klubovna, lobby bar a restaurace, která podává místní speciality a pokrmy mezinárodní kuchyně. Klubovna a restaurace prošla nedávnou úplnou rekonstrukcí a nabízí nové a příjemné prostory pro hezky strávený čas. Resort La Cala leží 10 minut jízdy od nejbližší pláže a 35 minut jízdy od mezinárodního letiště Málaga.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Pokud chcete strávit týden na golfu v jednom resortu a užít si k tomu zároveň wellness a sportovní pobyt mimo Marbellu, Esteponu a Sotogrande, pak je hotel La Cala Mijas pro vás ideální variantou. Tento hotel nabízí jedinečné výhledy z pokojů přímo na golfová hřiště, nádherné wellness s různými procedurami, prostorné pokoje, výbornou nově zrekonstruovanou restauraci a kurty na tenis, padel a dokonce i profesionální fotbalové hřiště. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás