Iberostar Marbella

Iberostar Selection Marbella Coral Beach

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Doublee room, Superior Double Room, Pool View Double Room, Siesta Double Room, Sharing Jacuzzi Double Room, Side Ocean View Double Room

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Komplex Iberostar Marbella Coral Beach se nachází pouhý 1 km od přístaviště Puerto Banús, je obklopený bujnými zahradami s palmami a nabízí pokoje se soukromým balkonem, venkovní bazény s lehátky, plážový klub, posilovnu. Hotel Coral Beach poskytuje ubytování ve světlých pokojích. Interiér pokojů doplňují arabské a andaluské prvky a z mnohých se otevírá výhled na moře, do zahrady nebo bazén. Hotel Iberostar Marbella Coral Beach má 2 restaurace, ve kterých se podává středomořská a andaluská kuchyně. Jedna restaurace je samoobslužná a druhou, která nabízí pokrmy formou à la carte, najdete v hotelovém plážovém klubu. V baru u bazénu lze vybírat z lehkého občerstvení. K dispozici je také herna. Do centra Marbelly jsou to pouhé 4 km daleko. Před hotelem je k dispozici neplacené veřejné parkoviště a za příplatek jsou dostupná krytá soukromá parkovací stání.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Tento nádherný hotel umístěný přímo u moře se spoustou variant ubytování, krásnými venkovními bazény, zahradou, lobby, restaurací a celkovou atmosférou patří mezi oblíbená místa. Zároveň nabízí možnost strávit čas v několika plážových restauracích, které se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu po krátké procházce na nejkrásnější promenádě v Marbelle. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás