Gran Melia Don Pepe

Hotel Don Pepe Gran Meliá

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 5*****

Typy pokojů: Classic Mountain View Room, Premium Room Front Sea View,  Supreme Room Front Sea View, Premium Interconnected Room, Premium Garden View, RedLevel Deluxe Frontal Sea View, RedLevel Room Front Sea View, RedLevel Supreme Room Front Sea View, RedLevel Ocean Junior Suite, Royal Ocean Suite RedLevel, RedLevel Family Suite, RedLevel Presidential Suite, Penthouse RedLevel Suite by Moët Chandon, Three Bedroom Mediterranean View RedLevel Suite

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Luxusní Hotel Don Pepe Gran Meliá potěší svou  nepřekonatelnou polohou, protože se nachází na pobřeží zhruba 15 minut pěšky od historického centra Marbelly a asi 10 minut jízdy autem od jachetního přístavu Puerto Banús. Jeho prvotřídní pokoje s dech beroucími výhledy na Středozemní moře, velkolepé tropické zahrady, prvotřídní služby a gastronomické zážitky dělají z tohoto hotelu jednu z nejlepších adres pro strávení luxusní a pohodlné dovolené. 

Hostů nabízí 3 venkovní bazény obklopené zahradami, wellness a luxusní pokoje s výhledem na moře, hotelové zahrady nebo hory. Hosté mají volný vstup do vyhřívaného krytého bazénu a posilovny. K dispozici je tenisový kurt a 2 kurty na paddle tenis. Wellness centrum zahrnuje tureckou saunu, vířivku a saunu a nabízí různé masáže a další procedury. 

Hotel disponuje několika restauracem. Jednou z nich je grill restaurant ERRE&Urrechu specializující na grilované pokrmy, steaky a středomořská jídla. V restauraci Tahini s výhledem na moře se podávají pokrmy japonské kuchyně. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Hotel Gran Melia Don Pepe patří právem mezi elitu, kterou rozhodně doporučujeme. Poloha hotelu nabízí svým hostům pobyt přímo v centru dění, ale naopak daleko od ruchu "velkoměsta". Procházkou po promenádě je možné dojít až do jachetního přístavu Puerto Banús nebo historického centra Marbelly. Pokoje jsou prostorné a velmi vkusně zařízené. Nesmíme zapomenout ani na restauraci Tahini, kde si pochutnáte na autentických japonských specialitách nebo restauraci ERRE&Urrechu, která vás oslní vynikajícími grilovanými pokrmy a steaky. V restauraci Bardot u bazénu si zase můžete pochutnat na výborné Paelle a středomořské kuchyni. Hotel také nabízí exkluzivní vstup v podobě soukromého VIP salonku, kde můžete strávit celý den a vychutnat si komornější snídani například pro pracovní schůzky nebo si jen tak dát sklenku Champagne a chvilku si odpočinout či pracovat. 

 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás