Guadalpin Suites Marbella

Guadalpin Suites Marbella

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Studio, One Bedroom Suite, One Bedroom Penthouse, Two Bedroom Suite, Two Bedroom Suite Superior, Two Bedroom Pentouse Superior, Three Bedroom Suite, Three Bedroom Penthouse

Vhodné pro: bez omezní

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Guadalpin Suites nabízí luxusní studia a apartmány s velkými terasami a má ideální polohu pouhých 550 metrů od pláží v Marbelle. Nachází se na atraktivním pozemku a nabízí sezónní venkovní bazén a příjemnou vlastní restauraci Gigi. Každé prostorné, moderní studio a apartmán v Guadalpin Suites je zařízeno v příjemných krémových tónech a je vybaveno vlastní kuchyňkou. Guadalpin se nachází na Zlaté míli mezi Marbellou a Puerto Banús a má snadný přístup k plážím Costa del Sol. Nachází se 6 km od 3 golfových hřišť. 
 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Gvadalpin Suites je jediný hotel apartmánového sytlu v Marbelle. Hotel nabízí bohatou nabídku apartmánů od dvoulůžkového až po třípokojový střešní penthouse s vlastní vířivou vanou. Pokoje jsou velmi pěkné, prostorné, všechny nabízí vlastní kuchyni a prostornou terasu. Větší apartmány mají k dispozici dokonce i obývací prostor. Hotel nabízí velký venkovní bazén, vlastní novou a vkusnou restauraci Gigi a je vzdálený pouhých 700 m chůzí od moře. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás