ELBA ESTEPONA

Elba Estepona Gran Hotel & Thalasso Spa

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 5*****

Typy pokojů: Double Deluxe garden view, Double Deluxe room with sea view, Sea View Double with Spa, Family Standard room, Junior Suite, Familiar Premium, Suite, Presidential Suite

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Tento luxusní hotel se nachází přímo na pláži v městečku Estepona, 20 minut jízdy od Marbelly, pod pohořím Sierra Bermeja posetého půvabnými bílými vesničkami a s nádhernými výhledy na africký kontinent a Gibraltar. 

Hostům nabízí pohodlný pobyt se všemi službami a různými aktivitami ať už sportovního nebo relaxačního charakteru včetně SPA, jenž je úžasným místem pro zdravotní i relaxační léčbu té nejvyšší kvality

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Naše vřelé doporučení směřuje pro všechny zájemce, kteří chtějí trávit pobyt v Esteponě právě k hotelu Elba Estepona Gran & Thalasso Spa. Tento hotel totiž nabízí vše, co by měl nabízet hotel přímo u moře, kde si chce člověk odpočinout a zároveň si pobyt užít. Součástí hotelu je totiž nádherné spa a wellness, posilovna, venkovní bazén přímo u moře, vnitřní krytý bazén, nádherné a prostorné pokoje přímo s výhledem na moře jako na dlani a výborná restaurace. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás