El Oceano

El Oceano Beach Hotel & Restaurant

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Superior Studio, Superior Double Room, Junior Suity, Delux Suity Sea View

Vhodné pro: pouze pro dospělé

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

El Oceano Beach Hotel se nachází v La Cala de Mijas, přímo na pobřeží s krásnými výhledy na Středozemní moře. Tento luxusní hotel nabízí svým klientům ubytování v překrásných pokojích, nabízejících prostor a vkusný, elegantní luxus s výhledem na moře, venkovní bazén, SPA i vířivku. 

Restaurace nabízí vnitřní i venkovní posezení s výhledem na moře, kde si můžete ochutnat lehké letní jídlo během dne, ale i luxusní večeři á la carte. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Tento nádherný hotel určený pouze pro dospělé se nachází přímo u moře a veškeré pokoje s výhledem na moře nabízí jedinečné výhledy. El Oceano patří mezi jedny z nejluxusnějších hotelů v naší nabídce, kde zažijete skutečný odpočinek, zážitek z výborné restaurace, vyhřívaného bazénu, bazénového baru s výbornými koktejly a celkově možnosti se každý den probouzet s myšlenkou být skoro jako na moři, díky svému umístění. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás