kontakt

Club de Golf Finca Cortesín

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště: * * * * *
Počet jamek: 18 jamek
Délka: 6 802 m
Par: 72
Handicap: Muži 28, ženy 36

popis hřiště

Základní informace

Finca Cortesín Golf Club se nachází na pobřeží Costa del Sol, nedaleko městečka Casares a ve směru na Esteponu. Toto 18ti jamkové hřiště nabízí golfistům nádherné výhledy na Středozemní moře i pohoří ve vnitrozemí. Jedná se o jedno z nejdelších evropských hřišť, měří 6802 metrů a bylo navrženo jako mistrovské, proto se zde konají prestižní mezinárodní golfové turnaje, v roce 2023 dokonce hostí SOLHEIM CUP. Finca Cortesin je celosvětově známá tím, že poskytuje jeden z nezapomenutelných golfových zážitků v Evropě.

Jeho vynikající design, široké fairwaye, skvělé greeny, velké množství bunkrů a několik vodních překážek řadí hřiště mezi středně obtížná a je tedy výzvou pro golfisty všech výkonnostních úrovní. 

Klub má také vyhlášenou restauraci a nabízí profesionální služby všem svým návštěvníkům.

Vybavení hřiště

  • Akceptace platebních karet
  • Půjčovna golfových vozíků
  • Půjčovna golfových holí
  • Klubová restaurace
  • Klubový bar
  • Sprchy
  • Golf shop

Terén a styl hřiště

  • kopcovitý
  • lesnatý
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Finca Cortesin je hřiště, které by nemělo ve vašem výběru chybět. I když se jedná o poměrně náročně hřiště a musíte promýšlet každou ránu, protože na vás z každé strany číhá nebezpečí ať už v podobě bunkrů, stromů či vodních překážek, hra je nezapomenutelným zážitkem. Hřiště je velmi dobře udržované, čisté, zkrátka není mu co vytknout. Ochotný personál je vám vždy ochotně nápomocen jak nan hřišti, tak v restauraci či samotné klubovně. Atmosféru hřiště podtrhává skutečnost, že se v roce 2023 ujalo pořádání Solheim Cupu, proto je lákavé si hru vyzkoušet na vlastní kůži také, minimálně pro dámy určitě. 

Kde je hřiště Webové stránky

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás