Boho Club

Boho Club

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 4****

Typy pokojů: Superior Studio, Superior Double Room, Junior Suity, Delux Suity Sea View

Vhodné pro: pouze pro dospělé

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Boho Club je mnohem víc než hotel. Je to projekt architektury a designu, přírody, prostoru, umění, hudby, gastronomie a krásy, kde každý návštěvník najde své místo, svůj prostor a inspiraci, aby si užil slunné chvíle na Costa del Sol. 

Všechny pokoje a bungalovy nabízí jedinečný zážitek. Zahrady a terasy zvou k příjemné relaxaci, pozorný a oddaný personál k neokázalé sofistikovanosti, která zpříjemňuje pobyt všech hostů. 

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Boho Club se svými malebnými vilami nabízí něco úplně jiného, než většina našich partnerských hotelů. Samotné umístění hotelu v srdci Goldem Mile v Marbelle nabízí možnosti navštívit blízké restaurace, bary, noční kluby, ale také se projít po blízké promenádě přímo u moře. Samozřejmě musíme zmínit celkově velký areál hotelu, venkovní bazén, posilovnu, restauraci a plno dalších služeb. Boho Club je vlastně takové "božské" místo, které na vás dýchne atmosférou připomínající kulturu a architekturu indonéských zemí.

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás