Villa Padierna

Anantara Villa Padierna Resort

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: 5*****

Typy pokojů: Deluxe Room, Deluxe Lake View Room, Deluxe Terrace Room, Junior Suite, Lake View Junior Suite, Terrace Junior Suite, Attic Suite, Family Connecting Room

Vhodné pro: bez omezení

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

Tento luxusní hotel se třemi 18-ti jamkovými golfovými hřišti se nachází 10 minut jízdy od jachetního přístavu Puerto Banus. Je navržen jako toskánský palác a nabízí lázně o rozloze 2 000 m², římský amfiteátr a luxusní plážový klub. 

Hotelový komplex nabízí pokoje a vily obklopené krásnými zahradami. Všechny mají výhled na golfové hřiště, bazén nebo zahrady a v některých případech i na Středozemní moře. Hotel nabízí také ubytování ve vlastních vilách, které mají samostatnou zahradu a některé mají vlastní bazén. Termální lázně zahrnují krytý bazén, posilovnu a několik typů sauny.

Resort má 5 restaurací s venkovními terasami s nádherným výhledem. K dispozici je také anglický bar s krbem. Snídaně je formou bufetu podávaná v restauraci s vegetariánskými, veganskými a bezlepkovými variantami. 

Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do svého letního plážového klubu, kde je restaurace.

co si myslíme my?

Naše hodnocení

Tento golfový a hotelový resort patří mezi naše oblíbené nejen pro svoji architekturu a celkový dojem, ale zároveň možnost zahrát si v jednom komplexu 3 golfová 18 jamková hřiště. Ubytování si mohou užít i negolfisti například relaxací v místním wellness centru. Hotel Anatara Villa Padierna Resort splní očekávání pro náročnější klientelu, ale zároveň i pro ty, kteří si chtějí golfový pobyt spojit s dovolenou v krásném a opravdu romantickém prostředí. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás