Amaré Beach Hotel Marbella

Amare Beach Hotel Marbella

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Počet hvězdiček: ****

Typy pokojů: Single or Double Room, Junior suite with partial sea view, Premium double room with partial sea view, Front Sea View Suite

Vhodné pro: pouze pro dospělé, ubytovat se mohou děti od 17 let

Kde se hotel nachází Webové stránky

Na co se můžete těšit

Služby a vybavení

  • Hotel Amàre Beach se nachází na pláži v blízkosti historického centra Marbelly. Kromě venkovního bazénu nabízí i wellness centrum.  a nabízí lázně, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a v plážovém klubu.
  • Svým hostům nabízí sofistikované, stylové pokoje, které jsou prostorné a světlé. Většina pokojů má balkon s bočním nebo čelním výhledem na moře. Hotel nabízí také exkluzivní pokoje, které zahrnují VIP péči a přístup do salonku The One Lounge.
  • Součástí hotelu je Amàre Club, který je rozdělen do 3 částí - Amàre Beach, Amàre Pool, Amàre Lounge, které kombinují hudbu a zábavu u moře.
  • V restauraci Mare Nostrum se připravují pokrmy mezinárodní kuchyně ve středomořské úpravě. Součástí hotelu je také střešní koktejlový bar Belvue s úchvatným výhledem na moře. Nabídku doplňuje restaurace Messina oceněná hvězdičkou Michelin, která podává menu vytvořené šéfkuchařem Mauriciem Giovaninim.
co si myslíme my?

Naše hodnocení

Hotel se nachází přímo na pláži a nabízí tak možnost příjemných procházek po promenádě  či spontánních návštěv nedalekého historického centra Marbelly. Za zmínku jistě stojí Beach club s výbornou a velmi oblíbenou restaurací, kde si při sklence svěžího vína či koktejlu užijete také poslech živé hudby.  S ohledem na Adults only je to ideální místo k odpočinku a relaxaci, zároveň však hotel doporučujeme klientům, kteří mají rádi živější atmosféru ve spojitosti se sluncem, hudbou a letním drinkem. 

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás