Kalouda Golf Tour I Turnaje

Turnaje

V uplynulých letech jsme pravidelně pořádali naše golfové turnaje. Prozatím poslední, třetí ročník, českého Kalouda Golf Cupu se konal 20. 6. 2023 na golfovém hřišti ve Slavkově u Brna. Navzdory vysokým letním teplotám vládla skvělá atmosféra a viděli jsme mnoho skvělých výkonů. Turnaje se zúčastnilo 82 hráčů a všechny flighty byly naplněny až po okraj.

Díky našim sponzorům a partnerům jsme mohli nabídnout zajímavé ceny, jako například víno od Vinařství Mikrosvín a Zámeckého vinařství Bzenec, coverů šitých na míru od společnosti Coverking, dárkových setů od společnosti ENBRA a.s. a mnoho dalšího.

Další, čtvrtý ročník turnaje, plánujeme 25. 6. 2024 opět na hřišti ve Slavkově u Brna. Pokud si chcete zahrát v zahraničí, jistě vás potěší, že letos pořádáme turnaj také ve španělské Marbelle. Uskuteční se od 13.do 17.11. 2024 a více informací vám přineseme už brzy. 

Kalouda Golf Cup 2024

Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás